Google Plus Twitter Facebook
En Güzel Oyunlar Soloyun.com'da

Zombi Savaşcı Adam

Zombi Savaşcı Adam

Oyla :

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
OYNANMA : 26948
Oyna

Zombi Savaşcı Adam Açıklama

UYARI: Oyun +18′ dir.

Savaşçı zombinizle ortalığı birbirine katın! içinde bırakın, Hadi İnsanları korkutalım yok edelim sloganıyla yola çıkıyorsunuz ve yapmanız gereken tek şey önünüze ne gelirse yok etmek parçalamak ve insanları korkutmak. Korku dolu bu oyunda canınız sizi sıkmasın! .Yetişkinle için heyecan verici bir oyunken çocuklar için sakıncalıdır.

Sağ ve Sol ok tuşlarıyla hareket edin space(boşluk tuşuyla) elinizde ki motorlu testereyi çalıştırın ve önünüze gelen herkezi ve herşei yok edin.

Kategoriler : Özel Oyunlar, Uygulama Oyunları
Oyun Etiketleri : , , , , , , ,

YORUMLAR

 1. Anonim diyor ki:

  çoooooooook güzell tamm benlik

 2. beyzamira diyor ki:

  yazık onlara

 3. yağmur diyor ki:

  çok güzelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

 4. aslı diyor ki:

  Geberin ulennnnnnn

 5. eren meti diyor ki:

  kolay ve güzel

 6. celal diyor ki:

  cok güzel bir oyun

 7. ghf hjfnljdhdyhdngluyfguıjluoıglkjgıuglhjloıfghjlıfıjodjlfd diyor ki:

  çjgdsdfghjklşi,çm.çmlkfg

 8. furkan yeltekin diyor ki:

  cook güzel

 9. samet diyor ki:

  tüm bölümlerini geçtim çok güzel bir oyundu teşekkür ederim soloyun

Yorum Yapın

Yorum yazmak için Giriş Yapın bu konu için yorumlar.

Rasgele Oyunlar