Google Plus Twitter Facebook
En Güzel Oyunlar Soloyun.com'da

PokeMon GO

PokeMon GO

Oyla :

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
OYNANMA : 577
Oyna

PokeMon GO Açıklama

Pokemon GO son zamanların en popüler oyunu , Android için nasıl indirilir ve kurulur, iOS için nasıl indirilir ve kurulur” gibi sorular son günlerin en çok sorulan soruları arasında “Pokemon GO nasıl oynanır” sorusunun da cevabını bulabileceğiniz yazımıza başlayalım hemen.

 

ANDROİD İÇİN POKEMON NASIL İNDİRİLİR? ANDROİDE POKEMON GO YÜKLEME? SAMSUNGA POKEMON GO İNDİRME- YÜKLEME

İlk iş olarak buraya tıklayarak yönlendirildiğiniz siteden sağ üstte göreceğiniz mavi indirme butonuna basarak oyunun apk dosyasını indiriyorsunuz. En az 4.4 sürümüne sahip olmanız gerekmekte, bu nedenle telefonunuzun güncellemelerinin yapıldığından emin olun.

Dosyayı indikten sonra telefonunuzun ‘Ayarlar’ kısmına girip ‘Güvenlik’ seçenekleri üzerinden ‘Bilinmeyen Kaynaklar’ bölümünün aktif edildiğinden emin olun. Aksi takdirde oyun yüklenmiyor. Bu seçeneği aktive ettikten sonra indirdiğiniz “Pokemon GOapk” dosyasına tıklayarak oyunun kurulumunu çok basit şekilde tamamlayabiliyor ve Pokemon GO’yu yüklemiş oluyorsunuz.

Not: Apk dosyaları resmi sürüm garantisi altında olmadığı ve direkt olarak yapımcılar tarafından dağıtılmadığı için bu resmi bir indirme yolu değildir. Bunu göze almıyorsanız pokemon go türkiyenin resmi olarak yayınlanmasını beklemeniz gerekmektedir.

 

İOS İÇİN POKEMON NASIL İNDİRİLİR? İOS POKEMON GO YÜKLEME! IPHONE 4- 5- 6 ‘ya Pokemon GO indirme;

 

 

  • Öncelikle App Store hesabınızdan çıkış yapmanız gerek, bunun için de App Store’u açıp en alttan ‘Kimlik’ seçeneğine tıklıyor ve ‘Log out’ diyorsunuz.
  • Daha sonra Safari üzerinden Pokemon Go diye aratıyor ve App Store linkine tıklıyorsunuz.
  • ‘Mağazanızda yok’ şeklinde bir uyarıyla karşılaşınca ‘Geç’ diyerek Yeni Zelanda’ya geçiyorsunuz. 
  • ‘Log Out’ dediğiniz yerden yeni bir hesap açıyorsunuz, ancak ‘None’ seçeneği çıkmazsa direkt olarak uygulama üzerinden ‘Get’ diyerek oradan hesap açmanız gerek. Yeni Zelanda üzerinden hesap açtıktan sonra bir posta kodu girmeniz gerekecek, şu posta kodlarından istediğiniz birini seçebilirsiniz: 0112, 0110, 0310, 0520, 0410.
  • Ödeme seçeneklerinde ‘None’ seçip kalan bilgileri sallıyorsunuz ve sonrasında oyunu indiriyorsunuz. İşlem bitince ‘Log Out’ olup tekrar orijinal hesabınıza geçebilirsiniz.
  • Sonrasında da geriye oyunu tekrar açıp giriş yapmak kalıyor, işte iOS kullananlar için Pokemon GO yüklemesi de bu kadar basit.

Kategoriler : Özel Oyunlar
Oyun Etiketleri : , , , ,

YORUMLAR

Yorum Yapın

Yorum yazmak için Giriş Yapın bu konu için yorumlar.

Rasgele Oyunlar