Google Plus Twitter Facebook
En Güzel Oyunlar Soloyun.com'da

Atlı Şimşek Oyunu

Atlı Şimşek Oyunu

Oyla :

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
OYNANMA : 2169
Oyna

Atlı Şimşek Oyunu Açıklama

Atlı şimşek ile kral bir oyun oynamaya hazırmısın. Sen de atını al silahını kap ve uzay mekiklerine karşı koy . Usta silahşör kendi kalesini savunmak için bir maceraya atıldı bu [b] silah oyunu [/b] ile karşı koyamacağı canavara karşı bir kahraman yetiştiresi gerektiğine ise seni şeçti. Şimdi korkusuzca savaşmanın ve atlı şimşek olmanın vakti sende! Şehrini korumak senin gibi bir kahramana kaldı!

WAD tuşları ile hareket eder farenin sol tuşuyla ise ateş edeceksin.. 1, 2, 3 tuşlarını kullanarak [b]silah[/b] değiştirebilirsin. Aynı silah belirli süre sonra ısınacağından başka silahları kullanmak gerecek. Q ve E tuşu da bir sonraki ve ya önceki silaha geçer. Ateş topun, roket aterın ve lazer tabancan var. Küçük bir at ve eski silahlarla başlıcağın bu macerada her bölüm arası güncelleme (upgrade) yaparak silahlarını geliştireceksin . Bunun için yok ettiğin güçlerden kırmızı taşlar toplamalısın.

İpucu: Oyun başlamadan atı koşuyor göreceksin. Play tuşuna basmadan olabildiğince kırmızı taşları toplamaya çalışın . Adamlara çarpmadan W tuşu işe atlayabilirsin.

Kategoriler : Serüven Oyunları
Oyun Etiketleri : , , , , , ,

YORUMLAR

  1. baran diyor ki:

    çok güzellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Yorum Yapın

Yorum yazmak için Giriş Yapın bu konu için yorumlar.

Rasgele Oyunlar