Google Plus Twitter Facebook
En Güzel Oyunlar Soloyun.com'da

Arcuz

Arcuz

Oyla :

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
OYNANMA : 822
Oyna

Arcuz Açıklama

Arcuz bir aksiyon Role Play Oyunu (Diablo veya Zelda gibi) ‘dur Sen canavarlarla mücadele ederken , kahraman becerileride  öğrenir, daha iyi silah ve ekipmanları aramaya koyuluyorsun,ve bu sayede yaratıcılığınızı kullanarak yeni öğeler oluşturabilirsiniz … ve daha fazlası da senin elinde ! Dikkat edin de bu oyunun Bağımlısı olmayın!18  adet keşfetmek için farklı haritalar, başarmak için 25 görev, öğrenmek için 21 savas becerilerisi, öldürmek için  10’dan fazla canavar türü seçmek için 100’den fazla silah ve hız ve kombo sınırsız olasılık var …

Kontroller
WASD:  kontorl tuşları
J: Yardımcılar (NPC) Saldırma / konuşma / Kabul etme
K: İptal / Git
I & L: Savaş Beceri etkinleştirin. Sen oyun ekranının altındaki beceri yuvalarına 4 savaş becerileri koymak ve becerilerini kullanmak için I / L tuşuna basabilirsin.düzey yukarı ve becerilerini bir yetenek noktası ekleyebilirsin.

Sonra BECERİ panelindeki becerileri birini tıklatın ve beceri yuvası üzerine koyun. Sadece yetenek yuvası (pasif olmayan becerileri) etkin beceriler koyabilirsiniz.
1/2/3: Kullanım iksir ve şehir portalı. Envanter iksirler ve verilirse tıklayın ve oyun ekranının altındaki iksiri yuvaları üzerine koydu. Sonra anahtar 1/2/3 basarak iksirler ve verilirse kullanabilirsiniz.
C / V / B / N / M /, / ESC: karater  için kısayol tuşları, Beceri, Quest, Envanter, Harita ve Menü.

Kategoriler : Savaş Oyunları, Serüven Oyunları, Strateji Oyunları
Oyun Etiketleri : , , , , , , , , ,

YORUMLAR

Yorum Yapın

Yorum yazmak için Giriş Yapın bu konu için yorumlar.

Rasgele Oyunlar